مسابقات ,بوکسور ,کشورمان ,نماینده ,هفته ,رقابت ,هفته آینده ,مسابقات بوحرفه ,المپیک 2016 ,نخستین دیدار ,صورت پیروزی
سه نماینده بوکس کشورمان هفته آینده در مسابقات بوکس حرفه ای آیبا APB روی رینگ می روند.
سه نماینده کشورمان در مسابقات بوکس حرفه ای آیبا APB هفته آتی روی رینگ خواهند رفت و مسابقات حساسی را در اروپا و آفریقا برگزار خواهند کرد.

سجاد محمدپور نماینده وزن 52 کیلوگرم بوکس ایران روز شنبه(27 مرداد ماه) در صوفیه بلغارستان به مصاف نماینده کشور میزبان می رود.

بوکسور سبک وزن کشورمان که در نخستین دیدار خود در رقابت های APB موفق شد از سد نماینده الجزایر بگذرد تا در صورت پیروزی در دومین دیدار مقابل مشتزن بلغاری شانس بسیار زیادی برای کسب سهمیه المپیک 2016 داشته باشد.

در وزن 69 کیلوگرم امین قاسمی پور روز جمعه هفته آینده(2 مرداد ماه) در روسیه با حریفی از یونان مبارزه خواهد کرد.

بوکسور گیلانی کشورمان در نخستین دیدار خود مقابل حریف آلمانی شکست خورد اما در صورت پیروزی مقابل بوکسور پر قدرت یونانی می تواند به جدول رقابت ها بازگردد و به ادامه رقابت ها امیدوار باشد.

اما در سنگین وزن جاسم دلاوری که به تازگی حضورش در مسابقات APB قطعی شده است باید برای شروع کارش در این مسابقات دوم مرداد ماه در کشور مراکش با بوکسور صربستانی مبارزه کند.

اکبر احدی سرمربی تیم APB کشورمان از شرایط ملی پوشان رضایت دارد و در اینباره می گوید«در حال حاضر اردونشینان تیم APB در شرایط بسیار ایده آلی قرار دارند و ما به موفقیت هر سه بوکسور خود در مسابقات هفته آینده خوشبین هستیم.هفته گذشته اردوی بسیار خوبی را در شمال کشور برگزار کردیم و نمایندگان کشورمان در مسابقات بوکس حرفه ای آیبا از هر نظر آماده مبارزه با حریفان خود هستند.»

همچنین احسان روزبهانی بوکسور وزن 81 کیلوگرم کشورمان که جواز حضور در بازی های المپیک 2016 ریو را از طریق همین رقابت ها به دست آورد،برای دفاع از کمربند قهرمانی خود شهریور ماه سال جاری در بلغارستان به روی رینگ خواهد رفت.

حریف روزبهانی در دور دوم مسابقات APB هنوز مشخص نشده است.

 

منبع اصلی مطلب : بــــــــــــــــــــوکس کــردستــــــان
برچسب ها : مسابقات ,بوکسور ,کشورمان ,نماینده ,هفته ,رقابت ,هفته آینده ,مسابقات بوحرفه ,المپیک 2016 ,نخستین دیدار ,صورت پیروزی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : هفت روز سرنوشت برای ساز بوکس ایران